Абітурієнту

 

10 причин обрати саме НАС!!! (Презентація Power Point – завантажити)

Кафедра німецької філології

факультету іноземних мов

ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника»

запрошує Вас

здобути цікаві і актуальні кваліфікації

філолога, викладача та перекладача німецької та англійської мов

(спеціальність 035 Філологія,

освітня програма «Німецька мова та література, переклад»

(друга іноземна мова – англійська))

та вчителя німецької та англійської мов і зарубіжної літератури

(спеціальність 014 Середня освіта,

освітня програма «Мова та література (німецька)»

(друга іноземна мова – англійська)).

Вступ на базі повної середньої освіти за сертифікатами ЗНО:

1) українська мова та література;

2) історія України або географія;

3) іноземна мова – німецька, англійська або французька (одна з трьох).

!!! На момент вступу знання німецької мови не є обов’язковим!

Ми пропонуємо:

  • якісне навчання у фахівців своєї справи: наші викладачі є сучасними науковцями, досвідченими та професійними вчителями, усними перекладачами та перекладачами у галузі художнього, наукового, технічного перекладу та мови ділових паперів;
  • можливості мовного розвитку та удосконалення (навчання мови розпочинається з урахуванням рівня володіння мовою);
  • реалізацію в творчих, перекладацьких, громадсько-політичних проектах;
  • участь у стипендіальних програмах в Україні та закордоном;
  • унікальну атмосферу творчого неспокою та високої академічної культури, відкритості та прозорості;
  • диплом державного зразка та якісну освіту практичного спрямування;
  • комфортні умови навчання: сучасний корпус з великою бібліотекою, мультимедійними лабораторіями, зручними аудиторіями та студентськими кафе;
  • можливість поселення в гуртожиток;
  • порівняно невисоку вартість навчання за контрактом (у порівнянні з іншими вузами Західної України);
  • контакти та співпрацю з потенційними роботодавцями, консультування та сприяння в працевлаштуванні.

Можливості працевлаштування в майбутньому:

  • перекладач (усний синхронний та супровідний, письмовий переклад),
  • фахівець з питань міжкультурної комунікації та перекладу,
  • вчитель, викладач,
  • репетитор, Skype-викладач,
  • літературний співробітник / літературний агент,
  • секретар-референт, офіс-менеджер, діловод у спільних підприємствах,
  • консультант у сфері нематеріального виробництва (освіти / культури / науки / соціальної сфери),
  • випусковий / науковий / літературний редактор та коректор,
  • прес-секретар / співробітник у сфері реклами та зв’язків з громадськістю і пресою,
  • журналіст,
  • працівник інформаційних, бібліотечних та інших установ тощо.

Наші контакти:

Прикарпатський національний університет

імені Василя Стефаника

Факультет іноземних мов 

Кафедра німецької філології

Гуманітарний корпус, ауд. 202

вул. Шевченка, 57

76025 м. Івано-Франківськ

Тел. +38 0342 596141, +38 096 8248411

https://knf.pnu.edu.ua

https://www.facebook.com/kaf.nim/




АБІТУРІЄНТУ 2019 !!!

Правила прийому до Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника 

Факультет іноземних мов

Філологія. Німецька мова і література, (переклад включно) – завантажити

Середня освіта. Німецька мова і література – завантажити


– Перелік освітніх ступенів (освітньо-кваліфікаційних рівнів) та спеціальностей, за якими оголошується прийом на навчання, ліцензовані обсяги та нормативні терміни навчання – завантажити  

– Перелік спеціальностей та вступних випробувань для прийому на навчання осіб, які здобули освітній ступінь (освітньо-кваліфікаційний рівень) бакалавра, для здобуття освітнього ступеню магістра – завантажити  

– Перелік конкурсних предметів у сертифікаті Українського центру оцінювання якості освіти (вступних іспитів, творчих конкурсів) – завантажити  

– Перелік вступних випробувань для прийому на навчання вступників, які здобули базову або повну вищу освіту та вступають на навчання на другий (третій) курс для здобуття освітнього ступеня бакалавра за неспорідненою спеціальністю у межах вакантних місць ліцензованого обсягу, та осіб, які не менше одного року здобувають освітній ступінь бакалавра і виконують у повному обсязі навчальний план, для здобуття освітнього ступеня бакалавра за іншою спеціальністю на другий курс в Університеті в межах вакантних місць ліцензованого обсягу – завантажити  


Чому варто обирати спеціальність “Німецька мова та література “?

Чому варто вчитися саме у нас?

 Німецька мова  – важливий засіб освітнього, культурного, туристичного, бізнесового спілкування не лише у ФРН, Австрії та Швейцарії, але й у Польщі, Угорщині, Чехії, Франції, Бельгії, Італії, Хорватії, Словенії.

Наші випускники отримують потрійну кваліфікацію “Філолог, викладач німецької, англійськоїмови та світової літератури”, тому мають кращі можливості працевлаштування.

Наші випускники вивчають три іноземні мови (третю, французьку  – без присвоєння кваліфікації за дипломом). Викладання ведеться з використанням навчального супутникового телебачення, мультимедійної комп’ютерної техніки, мережі Інтернет.

Якість викладання німецької мови у нас нічим не поступається як провідним сусіднім університетам (Львівському та Чернівецькому), але й Київському національному та лінгвістичному.

Саме змагаючись зі студентами цих університетів за 25 років існування спеціальності 11 наших студентів стали призерами, а 4 — переможцями всеукраїнських олімпіад з німецької мови та перекладацьких конкурсів.

Кращі студенти 4 курсу можуть, навчаючись на 5-му, здобути освітньо-кваліфікаційний рівень ”Магістр” і право працювати в гімназіях, ліцеях, спеціалізованих школах, вищих навчальних закладах та займатись самостійною науковою діяльністю.

14 кращих випускників факультету і кафедри німецької філології стали кандидатами наук, з 28 викладачів кафедри 17 – наші випускники ( з них 4 – кандидати наук).

Наші випускники працюють в освітніх закладах, в тому числі — університетах, окрім педагогічних знань отримують високий рівень перекладацького професіоналізму та успішно працюють перекладачами в промисловості, юридичних органах, державній адміністрації, друкованих, телевізійних та інтернет-медіа, власному перекладацькому і туристичному бізнесі.

Наші випускники завдяки знанню іноземних мов здобувають другу вищу освіту за кордоном у англо- та німецькомовних країнах — юридичну, філологічну, економічну і навіть медичну та успішно реалізують себе як висококваліфіковані фахівці у ФРН, Швейцарії, США, Польщі.

Наші студенти регулярно здобувають стипендії австрійських та німецьких  служб обміну та мають можливість місячного або семестрового стажування за кордоном, здійснюють навчальні групові поїздки до Німеччини, Австрії, Польщі та Франції.

Студенти контрактної форми навчання можуть в разі високого рейтингу знань переводитися на звільнені місця коштом держзамовлення.

Оплата за навчання може здійснюватися як посеместрово, так і у випадку скрутного матеріального становища — поквартально. Оплата за навчання не буде підвищуватися в порівнянні з 2011 роком і складає 9.125 гривень на рік (у Чернівецькому національному університеті – 8.900, Львівському – 9.980, Київському лінгвістичному – 13.490, Київському національному – 25.000!)

При вступі на спеціальність “Німецька мова та література” можна подавати сертифікат ЗНО не лише з німецької, але й з англійської мови. Зарахування відбувається виключно за балами ЗНО та балом свідоцтва про середню освіту без будь-яких додаткових внутрішніх вступних іспитів!

Окрім місць у гуртожитках студенти можуть користуватися можливостями оздоровлення у профілакторії, де за символічну плату впродовж місяця отримують триразове харчування та медичне обслуговування.

Головне — наші студенти живуть яскравим, різноманітним життям — організовують концерти художньої самодіяльності, церемонії посвяти у першокурсники і прощання з випускниками, спільні святкування, театральні постановки, турпоходи та екскурсії, зустрічі з іноземними гостями, випускають газету і знімають власне кіно, здобувають перемоги у найрізноманітніших змаганнях — від волейболу до “Що? Де? Коли?”

Приходьте — переконаєтесь самі!


Вступ до магістратури

Перелік питань із вступного випробування з “німецької мови”  для зарахування абітурієнтів на навчання за освітньо-професійною програмою магістра ( читати далі  )