Наші випускники

Наші випускники – успішні в цілому світі!

Попадюк Ольга Переглянути відео #1

Капак Юля Переглянути відео #2

Кузів Христина Переглянути відео #3

Фармус Наталія Володимирівна, 1983 р.н.
Закінчила факультет романо-германської філології у 2005 р.
Спеціальність “Німецька мова та література”.
Власний кореспондент каналу “Україна” та “Україна24”.

 

 

 

Ірина Городник-Шопф
Закінчила у 2005 р. Факультет  романо-германської філології.
Спеціальність – «Німецька мова і література»
Місце роботи – Федеральна служба зайнятості Федеративної Республіки Німеччина
Посада: державний службовець, Інспектор ринку праці і державних дотацій для підприємств.

 

 

 

Закінчила у 2006 р. Факультет  романо-германської філології.
Спеціальність – «Німецька мова і література».

Перекладачка (Ukrainisch / Russisch / Deutsch), PhD з культурології, скрипалька, вчителька музики, поетка.

https://www.facebook.com/alina.oliynyk.7

 

Мої роки навчання на Факультеті романо-германської філології (зараз – Факультет іноземних мов) 2000–2006 були незабутні. Хоча я вчилася заочно, але це було повноцінне навчання, «без халяви». Мені пощастило з викладачами – вимогливими і досвідченими, які хотіли і вміли навчати – Василь Ткачівський, Ірина Малашевська, Божена Маруневич, Василь Турчин, Галина Шацька, Андрій Венгринович, Василь Угринюк, Олег Остапович, Ярослав Билиця…

Пам’ятаю, як ми ночами з подругою зубрили разом лексикологію, фонетику, прагматику… Усім викладачам, в тому числі строгому декану Грицюку Богдану Антоновичу я дуже вдячна, бо ця освіта мені стала в нагоді і я працювала викладачем та зараз працюю перекладачем за кордоном. Згадую ті роки навчання з ностальгією. Згадую вступний екзамен – усну співбесіду, де жодних поблажок, і хоча я вступала здобувати другу вищу освіту після Інституту мистецтв, Грицюк Б.А. сказав: «Халяви в нас не буде, або починаєте спочатку, йдете на 1 курс, або ми Вас не приймаємо на 2 чи 3 курс, предмети перезараховувати не будемо». От і вчилася майже 6 років. Але в нас були дві чудові паралельні групи, гарні однокурсники, одні одному допомагали в навчанні, тягнулися одні до одних, в ті часи було соромно щось не вивчити, просачкувати. Зараз мабуть все по-іншому. Тоді ще не було можливостей інтернету, не було звідки списати курсові)), вчилися не онлайн, все було складно, але корисно. І хоча батьки, фізики, стверджували, що філологія – то не професія і мову можна вивчити самостійно, я сама для себе хотіла вчитися на факультеті іноземних мов, сама закінчила і горджуся цим дипломом.

Варто додати, що завжди цінно і корисно витрачати час на навчання і отримання знань. Мій час на ФІМі я не потратила даремно. Навпаки, здобула хорошу освіту, якісні знання. Дотепер вдома у мене є підручники, за якими навчалася. І хоча часто чую, що диплом – лише папірець, але насправді він має велике значення, бо багатьом роботодавцям потрібне підтвердження кваліфікацій. Бажаю усім студентам факультету іноземних мов, щоб дипломи стали їм в нагоді у професійному становленні та реалізації себе у кар’єрі.