Прикарпатський – у дюжині найкращих українських університетів у Scopus

У рейтингу університетів України за показниками наукометричної бази Scopus 2021 року Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника покращив свої позиції і зайняв 12 місце.

Індекс Гірша університету у 2021 становить 47, що на 5 позицій вище від попереднього року!

Науковцями Прикарпатського опубліковано 1155 наукових статей у виданнях, що входять до бази даних SCOPUS. Кількість цитувань наукових публікацій складає 12020. Це свідчить про активний розвиток наукової діяльності у Прикарпатському національному університеті.

Результати рейтингу вищих навчальних закладів базуються на показниках бази даних Scopus, що є інструментом для відстеження цитованості наукових статей, які публікуються навчальним закладом або його співробітниками.

База даних Scopus постійно індексує понад 20 тисяч наукових журналів та сотні книжкових серій. Станом на квітень 2021 року до бази даних Scopus включено 190 закладів вищої освіти України.

Першоджерело: https://osvita.ua/vnz/rating/82316/