Захист магістерських робіт

15-16 грудня 2021 року екзаменаційна комісія за головування к.ф.н. проф. Билиці Я.Т. та за участі завідувача кафедри к.ф.н. доц. Остаповича О.Я., к.ф.н. доц. Венгриновича А.А. провела у онлайн-режимі захист магістерських робіт у рамках державної  атестації випускників освітньо-професійної програми підготовки магістрів спеціальності 035 Філологія.

Відповідно до навчального плану підготовки студенти денної форми навчання успішно виконали індивідуальні плани та підійшли до завершального етапу отримання освітнього ступеня «магістр». Захист магістерських робіт проходив із дотриманням вимог «Положення про порядок створення та організацію роботи Екзаменаційної комісії у ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» та відбувався у режимі онлайн на платформі Cisco Webex.

За результатами захисту кваліфікаційних робіт комісія відзначила кращі дослідження.

Вітаємо випускників!