Харківський університет отримав від нас гуманітарну допомогу

Прикарпатський національний університет об’єднав зусилля професорсько-викладацького складу і студентського активу для надання гуманітарної допомоги ЗСУ, теробороні та колегам з університетів, які знаходяться у зоні бойових дій.

Зокрема, надіслали допомогу до Харківського національного педагогічного університету імені Г.C. Сковороди. До надання гуманітарної допомоги долучилися всі факультети університету. Було закуплено найнеобхідніше: медикаменти, засоби особистої гігієни, продукти харчування (м’ясні, рибні та овочеві консерви, крупи, макаронні вироби, солодощі, дитяче харчування, корм для тварин. тощо).

Загалом, за короткий термін, під керівництвом факультету іноземних мов було зібрано та спаковано 154 коробки волонтерської допомоги та 16 блоків води.

Допомогу відправили потягом до Харкова. Наші колеги з Харківського національного університету вже підтвердили про її отримання.