Лекція професора Інституту лінгвістики та германістики Штутгартського університету Юргена Пафеля

26 квітня 2022 року відбулася перша лекція з питань семантики, яку за ініціативи кафедри німецької філології прочитав професор Інституту лінгвістики та германістики Штутгартського університету Юрген Пафель. Сьогоднішня лекція була присвячена базовим поняттям, основним семантичним зв’язкам та категоріям. В рамках цікавої, логічно структурованої презентації науковець за допомогою простих і яскравих прикладів протлумачив важливі питання семантики, що безперечно, стане в нагоді майбутнім науковцям та усім, хто цікавиться сучасною лінгвістикою. На онлайн-лекції були присутні студенти і викладачі кафедри німецької філології.

Висловлюємо щиру вдячність професору Юргену Пафелю і організаторам зустрічі, адже такі заходи сприяють формуванню наукового світогляду студентів і відкривають нові можливості знайомства зі здобутками сучасної європейської лінгвістики.

Наступні лекції заплановані на 10.05.2022 та 17.05.2022 року. Запрошуємо до участі усіх бажаючих!