Онлайн-конференція української та німецької германістики (АУГ, м. Львів)

6 травня 2022 року відбулася перша частина 1-ї Онлайн-конференції української та німецької германістики, організатором якої виступила Асоціація українських германістів та вчителів німецької мови (АУГ, м. Львів). Проведення спільної онлайн-конференції було зумовлене актуальною ситуацією в Україні, де триває війна. Підтримка германістів німецькомовного простору та співпраця науковців є надзвичайно важливою і необхідною на даному етапі. Тому конференція мала на меті інтерактивне обговорення можливостей партнерства між університетами та лінгвістичними інституціями ФРН (DAAD, IDS Mannheim, RUB та ін.). Спів-модератором конференції був Штефан Енгельберг з Інституту німецької мови в Мангаймі (IDS Mannheim). Під час конференції відбулися виступи відомих германістів ФРН про проєкти, воркшопи, доступи до електронних ресурсів у сфері германістики, а також була надана можливість розмов в окремих робочих групах. Колеги-германісти з університетів України активно брали участь в конференції та обговорили спільні проєкти та ідеї.

Викладачі кафедри німецької філології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника (Світлана Липка, Олена Павлишинець, Богдана Петришак та Наталія Ткачук) також стали учасниками конференції і висловлюють щиру подяку Асоціації українських германістів за надану можливість та організацію заходу.