Костенко Софія Ігорівна / Sofiia Kostenko

старший лаборант

кафедри

німецької філології

Дата народження: 24 травня 1996 р.
Посада: старший лаборант
Науковий ступінь: –
Вчене звання: –
Дисципліни, які викладає: –

Освіта: вища
2013-2018 рр. – студентка Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника, спеціальність – «Німецька мова і література», отримала ступінь магістра з відзнакою, здобула кваліфікацію філолога, викладача німецької мови і літератури, англійської мови, перекладача.
Професійний досвід:
З 2021 – старший лаборант кафедри німецької філології Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника
Володіння мовами: українська, німецька, англійська, російська

вул. Шевченка, 57/202
Тел.: (0342) 596-141
E-mail: sofiia.kostenko@pnu.edu.ua

Senior Laboratory Assistant
Born: 24 May 1996 in Ivano-Frankivsk, Ukraine
Citizenship: Ukrainian

Education:
2013-2017 – student of the Foreign Languages Faculty at Vasyl Stefanyk Precarpathian University, Specialty – “Language and Literature (German)”

2017-2018 – master-study at the Foreign Languages Faculty at Vasyl Stefanyk Precarpathian University, Specialty – “Language and Literature (German)”