Профорієнтація – 2019/2020

Студенти Н-11, Н-21,СОН-22, СОН-32 та А-26 та викладачі Факультету іноземних мов Малашевська І.Я., Павлишинець О.О., Петришак Б.Я. та Яців С.О. взяли участь в культурно-виховному заході – поїздці до м. Коломиї та м. Чернівців.

В м. Коломия викладачі та студенти відвідали гімназію ім. М. Грушевського у м. Коломия і розповіли про можливості навчання на факультеті іноземних мов, продемонстрували презентацію про факультет та пояснили умови та особливості вступу до Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника на обрану спеціальність. Викладачі наголосили на актуальності іноземних мов у сучасному суспільстві в умовах глобалізації та мультикультурного діалогу та розказали про можливості працевлаштування після завершення навчання на факультеті іноземних мов. Учнів цікавило також студентське життя, вільний час та можливості дозвілля, про що вони змогли поспілкуватися з нашими студентами. Зустріч відбулася у невимушеній атмосфері. Щиро дякуємо за організацію зустрічі керівництву гімназії та вчителю німецької мови Пашко Т.М.

Після проведеної зустрічі студенти відвідали Музей Писанки в м. Коломия, прогулялися містом та вирушили до м. Чернівці. Після екскурсії в Чернівецькому національному університеті імені Ю. Федьковича, яка була дуже цікавою і пізнавальною, студенти та викладачі погуляли містом, відвідавши центральну частину міста, парки, цікаві пам’ятки історії та архітектури.