Всеукраїнська олімпіада ПНУ з німецької мови

Дорогі учасники І дистанційного туру Всеукраїнської олімпіади ПНУ з німецької мови!

29 січня 2021 року ми з приємністю провели з вами І тур олімпіади, а сьогодні дякуємо вам за участь в ньому та повідомляємо ваші результати.

Ми можемо лише сказати, що ви – молодці!!! Ваші старання та праця обов’язково потішать ваших вчителів. Freut euch miteinander!

Правильні відповіді завдань згаданого туру будуть надіслані на ваші електронні скриньки. З питаннями щодо отриманих результатів ви можете звернутися, написавши електронного листа на адресу nataliia.tkachuk@pnu.edu.ua або на адресу bohdana.petryshak@pnu.edu.ua .

До ІІ туру нашої олімпіади запрошуються всі учасники І туру. Про дату та час проведення наступного – усного – етапу ми неодмінно повідомимо вам заздалегідь. Орієнтовно цей етап відбудеться в квітні.

Не забувайте заглядати на сторінку факультету іноземних мов нашого Прикарпатського університету, де є завжди необхідна та корисна інформація. Про (безкоштовну) підготовку до важливого для вас ЗНО більш детально почитайте тут!