30 вересня відбувся другий день 30го ювілейного засідання Асоціації українських германістів Асоціація українських германістів , в якому взяли участь викладачі кафедри німецької філології, Світлана Липка Svitlana Lypka , Олена Павлишинець Aljona Pavlyshynets , Богдана Петришак та Наталія Ткачук Natalia Tkatschuk .
Символічно, що саме в Міжнародний день перекладача після роботи в секціях викладачі мали чудову можливість відвідати презентацію книги перекладів прозових та віршованих творів “Die befreite Sphinx: Ukrainica in Wien nach dem Ersten Weltkrieg”. Рядки, які зачитували перекладачі, зворушували до сліз і дарували надію на Перемогу і свободу України.
День завершився ухваленням Резолюції 30го ювілейного засідання АУГ.
Щиро дякуємо організаторам і учасникам за чудову атмосферу, цікавий обмін думками і досвідом, мотивацію і натхнення!
![](https://knf.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/91/2023/10/384808933_817182693535858_6390560426748258033_n.jpg)
![](https://knf.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/91/2023/10/385777443_817182783535849_6197732754006998168_n.jpg)
![](https://knf.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/91/2023/10/382706093_817182050202589_7771523961359637665_n.jpg)
![](https://knf.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/91/2023/10/385048746_817182220202572_32382353558640975_n.jpg)
![](https://knf.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/91/2023/10/385766057_817182800202514_3454848738105354640_n.jpg)