На запрошення Бюро Вільної держави Баварія в Україні, яке представляє Баварську Державну Канцелярію, здобувачі освіти, які навчаються за освітньо-професійними програмами, що діють на кафедрі німецької філології, та відповідальні за міжнародну співпрацю викладачі кафедри німецької філології доц. Монолатій Т.П., доц. Ткачук Н.О. та ас. Бойчук Н.В. з 4 по 29 листопада беруть участь в захоплюючому проекті «Баварські горизонти – культурні мости між Україною та Баварією».
Програма цього проекту складається з 8-ми онлайн-сесій, тематика яких є надзвичайно різноманітною та багатообіцяючою. Під час онлайн-сесій учасники беруть участь у цікавих дискусіях, обміні ідеями та створенні культурних зв’язків.
Ми дозволимо собі представити цю програму:
4.11.2024 Баварія та Україна: співпраця та підтримка у фокусі
8.11.2024 Баварські діалекти: відкрийте для себе розмаїття баварських діалектів!
11.11.2024 Баварські діалекти: відкрийте для себе розмаїття баварських діалектів!
15.11.2024 Вечір поезії: покажіть свою креативність!
18.11.2024 Баварсько-український тандем: Презентація результатів співпраці між баварськими та українськими студентами на тему «Мистецтво в публічному просторі»
22.11.2024 Палаци і замки Баварії та на заході України: архітектурна спадщина та туристичні атракції
25.11.2024 Міжкультурний тренінг: поради для спілкування між культурами
29.11.204 Різдвяні звичаї та традиції: порівняння традицій у Баварії та Україні
Загалом проект націлений на наданні можливості ознайомитися з різними аспектами баварської культури, літератури та історії, зміцнюючи культурні мости між Баварією та Україною, та допомогти студентам не лише покращити свої знання німецької мови завдяки спілкуванню з носіями мови та провідними викладачами та обговоренню різноманітних тем та виконання завдань, але й розширити світогляд, ознайомившись з різними аспектами баварської культури, літератури та історії. Участь в проекті є чудовою нагодою створити нові знайомства завдяки спілкуванню з іншими учасниками проекту, які також цікавляться німецькою мовою та культурою, та розширити коло спілкування та знайти однодумців. Учасники проекту з ПНУ впевнені, що отримають незабутні враження, яскраві спогади та будуть мотивовані до подальшого розвитку.
Участь в проекті завершиться квізом. Учасники проекту отримають сертифікати про участь. Тому учасники беруть активну участь в он-лайн-сесіях.
Короткі квізи з питаннями та завданнями для учасників були, наприклад, на сесії, присвяченій поезії. Одним з таких завдань було завдання знайти правильну дефініцію форми вірша, серед форм Epigramm, Ode, Blankvers, Poetry Slam, Konkrete Poesie. Модераторами цієї онлайн-сесії були викладачі кафедри німецької філології ЛНУ ім. Івана Франка Оксана Мольдерф та аспірантка цієї кафедри Тетяна Сопіла. Цікавим та захоплюючим на цій сесії було завдання складання особливої форми вірша «Elfchen» до поданого фото (напр. фото Münchener Chriskindlmarkt чи Weinberge in Franken).
Проект ще триває, тому очікуйте наступні цікаві новини про участь студентів та викладачів в проекті. Будьте за нами!