Круглий стіл «Деякі аспекти історії галицьких німців»

З нагоди проведення Українсько-німецького року мов студенти та викладачі кафедри німецької філології взяли участь в організації круглого столу «Деякі аспекти історії галицьких німців», який відбувся 3 жовтня 2017 року у Відділі літератури іноземними мовами Наукової бібліотеки імені Івана Франка.

В рамках науково-популярного заходу учасники мали нагоду заслухати цікаві доповіді з історії галицьких німців, інформацію про витоки та розвиток українсько-німецьких відносин в Галичині, звичаї та фольклор, спільні для наших народів.

Круглий стіл розпочав кандидат історичних наук, доктор політичних наук, професор Іван Монолатій, зробивши екскурс в історію та особливості колонізації галицьких земель переселенцями з Німеччини. Студенти-магістранти розповіли про життєвий шлях та діяльність Теодора Цьоклера, про його благочинність в Галичині, а також про творчу спадщину, культуру та фольклор галицьких німців.