Міжнародна науково-практична конференція “Викладання іноземних мов в Україні та за її межами: досвід і виклики”

21-22 березня 2019 року викладачі кафедри взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції “Викладання іноземних мов в Україні та за її межами: досвід і виклики”, яка проводилася кафедрою англійської філології нашого університету.

Своїми змістовними доповідями, побудованими здебільшого на власному досвіді викладання та / або вивчення німецької  мови, зацікавили учасників конференції у секції, присвяченій тематиці “Якісна іншомовна освіта як чинник конкурентоспроможності фахівця ХХІ століття” завідуючий кафедрою доц. Олег Остапович, спеціаліст з методики викладання німецької мови доц. Божена Маруневич та асистент Наталія Ткачук. Олег Остапович та Божена Маруневич поділилися на кафедрі своїми враженнями від пленарних доповідей після урочистого відкриття згаданої конференції.

До слова: заочно взяли участь у конференції доц. Олена Власова та ст. викладач Ірина Малашевська.

Учасники конференції зможуть опублікувати свої наукові статті до тематики конференції у відповідному збірнику. Удачі їм та подальших творчих ідей.