Вітаємо з успішним захистом докторської дисертації!

Ура!!! Радію! Захистила свою другу дисертацію! Цього разу – вже докторську! Спеціальність – перекладознавство (Харківський національний університет ім. В. Каразіна). 11 років праці – і крапка!
Сердечно дякую своїй чудовій консультантці – професорці Лілії Ростиславівні Безуглій Liliia Bezugla – за віру в мене, мудрість і надійну підтримку! Щира подяка голові ради професору Ірині Семеновні Шевченко і заступникові голови професору Олександру Володимировичу Ребрію! Велика вдячність опонентам – професорам Ладі Володимирівні Коломієць (Київський національний університет ім. Шевченка), Сергію Васильовичу Засєкіну (Волинський національний університет імені Лесі Українки) і Костянтину Івановичу Мізіну(Університет Григорія Сковороди в Переяславі) та експертам – професорам Євгенії Валеріївні Бондаренко, Павлу Миколайовичу Донцю і Ірині Євгенівні Фроловій! Величезна вдячність всім науковцям ради, а також моєму рідному Прикарпатський Національний Університет Ім.В.Стефаника, нашому ректорові Ігор Цепенда, проректорові Сергій Шарин, моїм дорогим колегам та всім, хто вірив у мене!
Окрема вдячність моїй родині, яка роками не знає, що таке відпустка і що таке вимкнуте вночі світло.

Дякую, друзі, що радієте зі мною!