ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з німецької мови

20-21 січня 2022 року викладачі кафедри німецької філології на запрошення Івано-Франківського інституту післядипломної педагогічної освіти взяли участь в роботі журі ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з німецької мови. Журі очолив Василь Ткачівський, членами журі в 9-11 класах були також Ірина Малашевська, Олена Павлишинець та Галина Шацька. Викладачі долучилися до роботи конкурсної комісії безпосередньо підчас проведення олімпіади, перевірки письмових робіт, а також до підготовки завдань (Олена Павлишинець, Богдана Петришак і Василь Ткачівський).

Робота в журі олімпіади – це задоволення від спілкування з талановитою учнівською молоддю та колегами зі шкіл області, де німецька мова вивчається, як перша і друга іноземна, а також можливість профорієнтаційної роботи з учнями ОТГ Івано-Франківської області.