Онлайн-колоквіум

Доцентка кафедри німецької філології Світлана Липка Svitlana Lypka взяла участь у онлайн-колоквіумі міжнародного проєкту на основі веб-платформи „Handlungsorientierte Interaktion mit der Maus: Ein internationales, webbasiertes Plattformprojekt zur Förderung der sprachlichen Kompetenzen von DaF-Lernenden“ (коротко: „Mausprojekt“ (проєкт „Миша“), що відбувся 13.10.2023 р. за організації ініціаторів та керівників цього проєкту Крістіана Горна (Christian Horn) і Моніки Моравкови (Monika Moravkova) з Університету іноземних мов Ханґук у Сеулі, Південна Корея. У колоквіумі взяли участь керівники студентською роботою у проеєкті з десяти університетів Європи та Східної Азії. Основна мета колоквіуму полягала в тому, щоб учасники Mausprojekt обмінялися своїм спостереженнями та новими ідеями щодо роботи у проєкті. Кожен з учасників поділився власним досвідом та враженнями від роботи в проєкті, проаналізував результати роботи своїх студентів та назвав всі позитивні здобутки здобувачів освіти від участі у проєкті. Крім того, велика увага була приділена проблемним моментам у реалізації завдань проєкту та відбувся широкий обмін думками, порадами і спонтанними ідеями щодо знаходження оптимальних підходів для успішної реалізації поставлених завдань та мети проєкту. Зустріч відбувалася у теплій та дружній атмосфері, яка заохочує до подальшої активної творчої співпраці, за що особлива подяка її організаторам!