Профорієнтаційна зустріч

Викладачі факультету іноземних мов Ірина Малашевська, Світлана Липка Svitlana Lypka , Наталія Ткачук Natalia Tkatschuk , Галина Шацька Halyna Schazka (кафедра німецької філології) та Світлана Яців (кафедра англійської філології Кафедра англійської філології ПНУ ім. Василя Стефаника ) разом зі своїми студентами (групи СОН-22, СОН-42, Н-41, СОА-26, А-32, А-42 ) провели профорієнтаційну зустріч з учнями 8-11 класів Торунського ліцею Міжгірської селищної ради Хустського району Закарпатської області. Під час візиту потенційним абітурієнтам було представлено Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника Прикарпатський нацiональний унiверситет iм. В.Стефаника / Vasyl Stefanyk Precarpathian National University загалом та ознайомлено учнів з можливостями вступу та перевагами і перспективами навчання на факультеті іноземних мов. Викладачі розповіли про всі освітньо-професійні програми, які діють на факультеті, повідомили про можливості отримання безкоштовних фахових консультацій, залишили свої контакти для подальшого спілкування з учнями та вчителями ліцею. Студенти представили учням наш університет зі своєї точки зору, поділилися своїми враженнями від навчання. Оскільки гості завітали до ліцею у День довкілля, то спільно вирішили провести зустріч не в класі, а на затишному подвір’ї школи, що кругом оточена мальовничими, неперевершеної краси, горами. Спілкування було дуже жвавим і цікавим, відбувалося у доброзичливій атмосфері, за що висловлюємо щиру подяку директору школи Ігорю Боднару, вчительці німецької мови Марії Полажинець та всьому педагогічному колективу ліцею.