ELLIC-2024

IX Всеукраїнська наукова конференція молодих учених «Cучасні дослідження з лінгвістики, літературознавства і міжкультурної комунікації» ELLIC-2024
9 жовтня 2024 року відбулася IX Всеукраїнська наукова конференція молодих учених Exploring Linguistics, Literature, and Intercultural Communication (ELLIC-2024), організатором якої цьогоріч виступила кафедра німецької філології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Кафедра німецької філології ПНУ ім. В. Стефаника .
Цільовою аудиторією конференції, започаткованої 10 років тому, були молоді дослідники, здебільшого студенти ЗВО України (загалом біля 100 учасників).
З вітальним словом до учасників конференції звернулась перша проректорка Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Прикарпатський Національний Університет Ім.В.Стефаника Валентина Якубів, наголосивши на тому, що навіть у такі нелегкі часи молоді вчені продовжують проявляти зацікавленість до досліджень актуальних проблем сучасної філологічної науки в Україні та світі.
Деканка факультету іноземних мов Наталія Яцків Наталія Яцків підкреслила, що хоча більшість доповідей стосуються когнітивно-семантичного виміру лінгвістичних досліджень та перекладацької традиції, вони все таки перегукуються з освітніми програмами, які діють на кафедрах факультету за освітнім рівнем магістр: лінгвістика, літературознавство та перекладознавство.
Підводячи підсумки конференції завідувач кафедри німецької філології Андрій Венгринович зауважив, що досить цікавою є спроба магістранта кафедри Олега Блискуна здійснити порівняльний аналіз воєнних неологізмів на основі джерел двох германських мов: німецької та англійської та побажав усім учасникам подальших успіхів.