Актуальні проблеми дистанційного навчання

14 вересня 2021 року студенти груп Н-31 та А-31-А разом з викладачами Шацькою Г.М. та Липкою С.І. відвідали Відділ літератури іноземними мовами ІФОНБ та взяли участь в семінарі присвяченому актуальним проблемам дистанційного навчання, на якому ознайомилися з можливостями урізноманітнення дистанційної роботи вчителя іноземних мов та новинками дигіталізованого навчання. Презентована інформація викликала велику зацікавленість як у студентів, так і у викладачів. На завершення студенти взяли участь в пізнавальній вікторині. Крім того, студенти ближче ознайомилися з бібліотекою і мали нагоду стати її читачами. Ми щиро вдячні всьому колективу бібліотекарів загалом та пані Ользі Войтичук зокрема за організовану зустріч та постійну співпрацю.