Профорієнтаційна робота

28.12.2022 доцентка кафедри німецької філології Світлана Іванівна Липка та студентка групи СОН-32 Надія Іванівна Щиголь провели профорієнтаційну зустріч з учнями 9, 10 та 11 класів Чернелицького ліцею Чернелицької селищної ради у смт. Чернелиця Коломийського району Івано-Франківської області. Цього разу досягнення Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника загалом, та факультету іноземних мов і його кафедр зокрема, майбутнім абітурієнтам презентувала колишня випускниця ліцею, а зараз наша успішна студентка, староста групи СОН-32 Надія Щиголь. Учасники зустрічі з особливою цікавістю слухали розповідь про університет із уст своєї односельчанки, яка натхненно описувала та демонструвала їм на екрані свої особисті досягнення, здобутки своїх однокурсників та студентів факультету, а також ознайомила з можливостями й перспективами, які надає навчання за спеціальністю 014 Середня освіта (за предметними спеціальностями) спеціалізації 014.022 Німецька мова і література. Розповідь Надії детальніше доповнила викладачка Світлана Липка, даючи зацікавленим учням детальні відповіді на запитання, що виникали під час спілкування. Майбутні вступники дізналися про освітні послуги факультету іноземних мов, отримали вичерпну інформацію про подальше поле діяльності, переваги й перспективи, які їм може надати навчання на цьому факультеті.

Зустріч відбулася у доброзичливій затишній атмосфері, яку допомогли створити директорка школи Білецька Ганна Зіновіївна, класний керівник 10 класу, вчитель хімії  Качмар Світлана Петрівна, вчителі німецької мови Абрамович Наталія Володимирівна та Штограм Наталія Павлівна, вчитель англійської мови Йоник Уляна Петрівна. За це їм висловлюємо особливу подяку!