Нарада з організації педагогічної практики

03 березня 2023 року відбулася нарада з організації педагогічної практики студентів груп Н-41 та СОН-42. Нараду організувала, доцентка кафедри німецької філології Божена Маруневич, яка мала на меті ознайомити студентів з порядком організації педагогічної практики, особливостями навчання в закладах середньої освіти та вимогами до оформлення документації про педагогічну практику.

Вікторія Стинська, професорка кафедри педагогіки та освітнього менеджменту імені Богдана Ступарика, пояснила студентам вимоги до проведення виховного заходу для учнів та зорієнтувала щодо тематики. Також в нараді взяла участь старша викладачка кафедри німецької філології Олена Павлишинець, яка розповіла учням вимоги до індивідуального завдання та наголосила на важливості профорієнтаційної діяльності студентів-практикантів.

Висловлюємо щиру подяку учасникам наради за пояснення, поради та рекомендації.