Профорієнтаційна зустріч

22 березня 2023 року студентка групи СОН-42 Віра Конопадченко провела профорієнтаційну зустріч з учнями Тростянецького ліцею Долинської міської ради. Студентка розповіла учням про навчання на факультеті іноземних мов та про професії, які можна здобути. Доцентка кафедри німецької філології Божена Маруневич, яка брала участь у заході онлайн, виступила з короткою доповіддю про спеціальності, які пропонує кафедра, про можливість продовження навчання у магістратурі, про міжнародну співпрацю, співпрацю з Гете інститутом, про можливості стажування студентів за кордоном, їх участь у програмах семестрового обміну , а також запросила майбутніх вступників брати участь у безкоштовних курсах з підготовки до НМТ.

У зустрічі також були присутні директор ліцею Зелінська Тетяна Іванівна, заступниця директора Гнатків Тетяна Михайлівна, вчителі Павлишій Олександра Миколаївна, Мальон Наталя Євгенівна, Когут Уляна Михайлівна та психолог Крайник Марія Михайлівна. Дякуємо адміністрації ліцею за сприяння в організації заходу і учасникам за цікаві запитання і бесіду в приємній атмосфері.