Мовний клуб

10 квітня 2023 року в онлайн-форматі відбулася чергова зустріч мовних клубів для студентів з рівнем володіння німецькою мовою А1+ та В1+. У заході взяли участь студенти груп Н-11, COН-12, Н- 22, СОН- 22, А-21, А-22 та А-23. Майбутні філологи та вчителі мали чудову нагоду поспілкуватися німецькою мовою на теми „Hobbys“ та „Soziale Netzwerke“, працювати над вимовою співаючи пісні, розвивати свої комунікативні навички, що допомає долати мовні бар’єри та страхи у спілкуванні. Висловлюємо щиру подяку Маркусу Пойзеру та StartDeutsch Schule, які традиційно проводять такі заходи для наших студентів. З нетерпінням очікуємо на наступну зустріч та сподіваємося провести її наживо у стінах нашого університету. Слідкуйте за подальшою інформацією на сторінці кафедри німецької філології, в соцмережах або ж дізнайтеся детальніше у своїх викладачів!