Cвітла пам’ять!

Колектив кафедри німецької філології факультету іноземних мов Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника глибоко сумує через непоправну втрату – смерть доцента кафедри, кандидата філологічних наук Василя Михайловича Турчина та висловлює щирі співчуття родині і близьким покійного.

Василь Михайлович Турчин працював на кафедрі німецької філології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника багато років, був автором численних наукових статей, посібників та монографій, керував магістерськими роботами та зробив внесок у професійне зростання своїх колег і багатьох науковців.

Василь Михайлович Турчин – наш мудрий наставник, товариш та друг. Знаний науковець, викладач з веселою вдачею, щира людина.

Щирі співчуття та світла пам’ять!