Подорож на Закарпаття

Студенти факультету іноземних мов (групи СОН-22, СОА-26, Н-31, А-32 та М(а)-11) разом зі своїми викладачами Іриною Малашевською, Світланою Липкою, Тетяною Монолатій (кафедра німецької філології) та Світланою Яців (кафедра англійської філології) 20 та 21 жовтня 2023 р. здійснили подорож визначними місцями Закарпатської області для того, щоб краще пізнати красу та історію свого рідного краю, активно відпочити від напружливих буднів та зміцнити свій командний дух. При цьому студенти та викладачі об’єднали приємне з корисним і з профорієнтаційною метою відвідали Хустську загальноосвітню школу I-III ступенів №2 Хустської міської ради Закарпатської області. Під час візиту потенційним абітурієнтам було представлено Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника загалом та ознайомлено учнів з можливостями вступу та перевагами і перспективами навчання на факультеті іноземних мов. Спілкування відбувалося у доброзичливій атмосфері, за що висловлюємо щиру подяку директору школи Миколі Олександровичу Зейкану. Крім того студенти та викладачі вельми вдячні Ірині Ярославівні Малашевській за організацію цієї чудової поїздки.