Навчальна практика

У цьому навчальному році студентам 4 курсу групи СОН-42 (ОР «бакалавр», спеціальності 014 Середня освіта (за предметними спеціальностями), спеціалізації 014.02 Середня освіта (Мова і література (німецька), галузі знань 01 Освіта / Педагогіка) факультету іноземних мов Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника вперше за час їхнього навчання у ці важкі часи з’явилася можливість проходити навчальну практику (помічник вчителя) не онлайн, як це було на двох попередніх курсах, а наживо у затишних і привітних шкільних класах ліцею №5 Івано-Франківської міської ради, м. Івано-Франківськ. Студенти дуже втішені тим, що можуть переймати досвід та отримувати цінні поради й настанови від своїх досвідчених вчителів-наставників, які працюють на високому професійному рівні, застосовуючи на своїх уроках сучасні передові методи навчання. Також студентам вельми прийшлося до душі живе спілкування з учнями, якого їм так бракувало досі. Тепер майбутні вчителі ретельно відвідують практику та готуються до своїх майбутніх професійних обов’язків. Ми висловлюємо щиру подяку дирекції ліцею, вчителю-методисту Галині Семенівні Філіпчук та усім педагогам-наставникам за дружню допомогу і підтримку наших студентів!