Відбувся ІI етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН

17 лютого 2024 року на базі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в секціях “Англійська мова й англомовна література” й “Німецька мова”. До складу журі секцій увійшли професор кафедри англійської філології Яків Бистров, доцентка кафедри англійської філології Оксана Дойчик та доцентка кафедри німецької філології Тетяна Монолатій. Наукові праці, які відзначалися актуальністю, різноаспектністю тематики, самостійністю і науковою новизною, захищали 10 конкурсантів. Захист відбувався у три етапи презентації робіт: заочне рецензування наукових робіт, постерний захист і конференція. Переможцями Секції англійської мови та англомовної літератури стали: Лазорко Софія, уч. 11 кл. Долинського ліцею № 6 “Європейський” (IІ місце), Гірняк Ілона, уч. 10 кл. Рогатинського ліцею “Гімназія імені Володимира Великого” (ІІ місце), Пацай Ірина уч. 11 кл. Коломийського ліцею імені Михайла Грушевського (ІII місце), Долішня Христина, уч. 11 кл. Івано-Франківського наукового фізико-технічного ліцею (ІІІ місце), Дубковецька Ангеліна, ст. ІІІ к. ВСП “Івано-Франківський фаховий коледж Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника” (ІІІ місце). У Секції німецької мови перемогла Паньків Ярина, уч. 10 класу Долинського ліцею “Інтелект” Долинської міської ради (І місце).

Вітаємо переможців і бажаємо їм подальших успіхів на дослідницькій ниві!