Профорієнтація

Популяризуємо й надалі важливість вивчення іноземних мов завдяки нашим успішним та талановитим студентам.

15 березня студентка IV курсу спеціальності «Німецька мова та література» Мар’яна Косовчич (методист Бойчук Надія)  успішно провела профорієнтаційну зустріч з учнями 11 класу Коломийського ліцею ім. М.Грушевського. В дружній та невимушеній атмосфері Мар’яна коротенько описала переваги вивчення німецької мови, детально зупинилась на основних компетенціях та ключових аспектах освітніх програм, поділилась своїм досвідом навчання на факультеті іноземних мов, розповіла цікавинки з власного студентського життя та запросила майбутніх абітурієнтів пізнати світ іноземних мов. Сподіваємось, таких приємних  зустрічей буде ще багато.