Студенти факультету іноземних мов (групи СОН-22, СОН-42, Н-41, СОА-26, А-32, А-42) разом зі своїми викладачами Іриною Малашевською, Світланою Липкою Svitlana Lypka , Наталією Ткачук Natalia Tkatschuk , Галиною Шацькою Halyna Schazka (кафедра німецької філології) та Світланою Яців (кафедра англійської філології Кафедра англійської філології ПНУ ім. Василя Стефаника ) 12 та 13 квітня 2024 року здійснили подорож визначними місцями міст Мукачево та Ужгород Закарпатської області. Такі поїздки дають змогу ще раз побачити і усвідомити та оцінити неповторну красу нашої рідної землі, краще пізнати глибину, багатство та багатогранність власної культури, збагатити свої знання фактами зі справжньої історії нашої чудової багатостраждальної країни, а разом з тим відпочити від виснажливих буднів, у приємному товаристві пережити багато позитивних емоцій, більше пізнати один одного, здружити свої колективи та зміцнити командний дух.
Як студенти, так і викладачі щасливі від отриманих вражень і висловлюють щиру подяку Ірині Ярославівні Малашевській за її кропітку працю і організацію цієї фантастичної поїздки.
![](https://knf.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/91/2024/04/437158428_933914865195973_2393613841625822195_n.jpg)
![](https://knf.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/91/2024/04/437856937_933914971862629_6373567376740703269_n.jpg)
![](https://knf.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/91/2024/04/437929673_933914901862636_1914956476046530780_n.jpg)
![](https://knf.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/91/2024/04/438701612_933914841862642_8692008391338385644_n.jpg)
![](https://knf.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/91/2024/04/438706033_933914991862627_7911946767596802984_n.jpg)