StartDeutsch Schule

16 травня 2024 року відбувся мовний клуб з носієм мови та директором StartDeutsch Schule StartDeutsch Schule Markus Peuser Markus Peuser . У заході взяли участь студенти факультету іноземних мов,а саме групи Н-11, COН-12, A-21, A-23, A-31. На занятті всі учасники проявляли активність, комунікували, удосконалювали вимову та брали участь в іграх. Переможці отримали подарунки та сертифікати на безкоштовну участь в інтенсивному курсі від StartDeutsch Schule. Ми вдячні усім учасниками заходу та нашим міжнародним партнерам за можливість розвивати та популяризувати німецьку мову у стінах нашого навчального закладу Прикарпатський нацiональний унiверситет iм. В.Стефаника / Vasyl Stefanyk Precarpathian National University Прикарпатський нацiональний унiверситет iм. В.Стефаника / Vasyl Stefanyk Precarpathian National University . Висловлюємо подяку за сприяння та надання дозволу на проведення мовного клубу у приміщенні MoPED першому проректору Валентині Якубів Valentyna Yakubiv з та директору Центру інноваційних освітніх технологій, доктору педагогічних наук Олені Будник.
З нетерпінням очікуємо на наступну зустріч у стінах нашого університету!
За організацію мовного клубу дякуємо також викладачам кафедри Надії Бойчук Надія Бойчук , Анні Грималюк Аня Грималюк і Тетяні Монолатій!