Викладачі кафедри німецької філології, Світлана Липка Svitlana Lypka , Олена Павлишинець Aljona Pavlyshynets , Богдана Петришак, Василь Ткачівський Vasyl Tkachivsky і Наталія Ткачук Natalia Tkatschuk взяли участь в 30-му ювілейному засіданні Асоціації українських германістів Асоціація українських германістів на тему “Германістика у транскультурній перспективі”. Протягом першого дня після урочистого привітання організаторів і партнерів Асоціації представники кафедри взяли участь у круглому столі на тему “Mit Deutsch auf dem Weg zur neuen Bürgergesellschaft in der Ukraine” та в цікавій подіумній дискусії “Deutsche und Ukrainer: eine Geschichte der Missverständnisse” за участі Вольфганга Темпліна (м. Берлін) Wolfgang Templin , Керстін Прайвус (м. Лейпциг) Kerstin Preiwuß та Вахтанга Кебуладзе (м. Київ) Vakhtang Kebuladze за неперевершеної модерації Юрка Прохаська Jurko Prochasko . Цікавими були також воркшопи для викладачів і робота секцій з мовознавства і перекладознавства.
Щиро дякуємо за насичений і плідний день!
![](https://knf.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/91/2023/09/385367152_816398710280923_8326007437292138176_n.jpg)
![](https://knf.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/91/2023/09/384531536_816398670280927_5834890555623595520_n.jpg)
![](https://knf.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/91/2023/09/384539953_816398646947596_8354157900743320651_n.jpg)
![](https://knf.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/91/2023/09/384761783_816398800280914_7509959984135217554_n.jpg)
![](https://knf.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/91/2023/09/385367152_816398710280923_8326007437292138176_n.jpg)