Профорієнтаційну роботу кафедри продовжують студенти-практиканти разом зі своїми наставниками-методистами.
13 березня 2024 року студенти групи СОН-42 Вікторія Казик, Анна Коломієць, Анна Курдидик, Олександр Сондей та Ірина Шулятицька провели зустріч з 11-класниками Ліцею №1 Івано-Франківської міської ради. На зустрічі вони розповіли про своє навчання на Факультеті іноземних мов і запросили майбутніх вступників вступати до Прикарпатського університету.
Продемонструвавши презентацію про освітні програми, умови вступу та цікавинки зі студентського життя, студенти розповіли також про свій особистий досвід, навчальні досягнення і професійні здобутки, що неабияк зацікавило учнів.
Старші викладачі кафедри Олена Павлишинець, Богдана Петришак і Галина Шацька доповнили розповіді студентів і розповіли про можливості стипендіальної підтримки, навчання закордоном та професійні перспективи для майбутніх вступників.
Щиро дякуємо адміністрації Ліцею №1 за сприяння в організації заходу.
![](https://knf.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/91/2024/03/432381633_911730987414361_7800459429108641411_n.jpg)
![](https://knf.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/91/2024/03/432311706_911731070747686_3184418554434654013_n.jpg)
![](https://knf.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/91/2024/03/432310987_911730977414362_7736680233812309751_n.jpg)
![](https://knf.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/91/2024/03/432239638_911730937414366_2289001464952747462_n.jpg)
![](https://knf.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/91/2024/03/431863235_911731020747691_5631290181997984093_n.jpg)