Профорієнтація

Профорієнтаційну роботу кафедри продовжують студенти-практиканти разом зі своїми наставниками-методистами.
13 березня 2024 року студенти групи СОН-42 Вікторія Казик, Анна Коломієць, Анна Курдидик, Олександр Сондей та Ірина Шулятицька провели зустріч з 11-класниками Ліцею №1 Івано-Франківської міської ради. На зустрічі вони розповіли про своє навчання на Факультеті іноземних мов і запросили майбутніх вступників вступати до Прикарпатського університету.
Продемонструвавши презентацію про освітні програми, умови вступу та цікавинки зі студентського життя, студенти розповіли також про свій особистий досвід, навчальні досягнення і професійні здобутки, що неабияк зацікавило учнів.
Старші викладачі кафедри Олена Павлишинець, Богдана Петришак і Галина Шацька доповнили розповіді студентів і розповіли про можливості стипендіальної підтримки, навчання закордоном та професійні перспективи для майбутніх вступників.
Щиро дякуємо адміністрації Ліцею №1 за сприяння в організації заходу.