Профорієнтація

13 березня, студентка-практикантка Дмитрів Ольга, разом зі своїм наставником, доцентом Корольовою Наталією Олександрівною, організували профорієнтаційний захід для випускників Берлогівської гімназії. Під час заходу вони представили кафедру німецької філології та розповіли про переваги, які надає вивчення іноземних мов. Під час віртуальної екскурсії по студентському житті учням продемонстрували можливості та розваги, що доступні студентам нашої кафедри, підкреслюючи комфортні умови проживання та різноманітність заходів для саморозвитку та організації дозвілля.
Крім того, студентка поділилась своїм досвідом у ролі т’ютора на курсі “Вступ до семантики” з професором Штуттгартського університету Юргенем Пафелем.
А доцент Корольова Наталія Олександрівна розповіла детальніше про програму ERASMUS+, гранти та стипендії.
Дякуємо директору Музичин Зіновії та завучу Заліській Олександрі Берлогівської гімназії за можливість провести захід. Раді вітати випускників гімназії на нашій кафедрі і сподіваємося на співпрацю у майбутньому.