Fasching 2019

28 березня 2019 року в рамках проекту кафедри німецької філології «Deutsche Feste rund ums Jahr»! відбулася феєрична і захоплююча постановка німецького карнавалу «Fasching 2019».

У постановці взяли участь студенти груп Н-31 та СО-31 (нім. мова) за підтримки викладачів кафедри Шацької Г.М., Маруневич Б.М. та Липки С.І.. Вони познайомили глядачів з цією подекуди невідомою традицією німецького народу, яка в кінці лютого – на початку березня охоплює міста південно-західної Німеччини, перетворюючи їх на справжні королівства веселощів, невимушеного ставлення до життя та радісного світосприйняття.

Нашим студентам якнайкраще вдалося відтворити цю шалену атмосферу запальними танцями, жартівливими піснями та неперевершеною акторською грою. Щиро дякуємо організаторам, сценаристам та акторам за чудове втілення карнавального дійства на факультеті.

Відео 1

Відео 2