Екскурсія на Закарпаття

12-13 квітня 2019 року відбулася поїздка студентів груп Н-11 та СО(НМ)-22 до чарівного і теплого Закарпаття. Студенти разом з викладачами Малашевською І.Я., Павлишинець О.О. та Яців С.О. відвідали м. Ужгород та м. Мукачево. Дорогою вдалося також заїхати до Болехівського ліцею.

Мандрівка була дуже цікавою, адже ми мали чудову нагоду насолодитись цвітінням сакур в Ужгороді, відвідати Ужгородський замок з його багатими та пізнавальними експозиціями та Закарпатський музей народної архітектури та побуту, погуляти центральною частиною м. Мукачево з її красивими соборами, пам’ятками архітектури та подекуди чудернацькими статуями, піднятися до неприступного величного замку Паланок, а на завершення ще й відвідати мисливський будинок Шенборнів у с. Чинадієво.

Ми отримали незабутні враження від нашої подорожі і з нетерпінням чекаємо наступних поїздок!