Курси підготовки абітурієнтів до ЗНО

12 лютого 2022 року вже традиційно розпочалися курси підготовки абітурієнтів до ЗНО з іноземних мов, які щороку організовує Факультет іноземних мов. Такі курси користуються популярністю серед учнів навчальних закладів нашого регіону, оскільки забезпечують якісну підготовку майбутніх вступників до зовнішнього незалежного оцінювання. Кафедра німецької філології допомагає підготуватися до іспиту учням, які планують складати німецьку мову.

Щотижня в суботу і в неділю викладачі кафедри проводять заняття на платформі Zoom. Підчас занять учні знайомляться з різними аспектами завдань ЗНО, разом з викладачами аналізують стратегії їх виконання, мають можливість тренувати навички аудіювання і розвивати навички письма. Викладачі акцентують увагу учнів на важливих моментах підчас виконання кожного з завдань.

12 і 13 лютого 2022 року заняття провели завідувач кафедри Венгринович А.А. і старша викладачка кафедри Павлишинець О.О. Наступні заняття будуть відбуватися протягом лютого, березня і квітня.

Щиро запрошуємо нових учасників. Ми завжди раді зустрічі з вами!