Навчальна практика

09 жовтня 2023 року розпочали свою навчальну практику (помічник вчителя) студенти 3 курсу групи СОН-32 (ОР «бакалавр», спеціальності 014 Середня освіта (за предметними спеціальностями), спеціалізації 014.02 Середня освіта (Мова і література (німецька), галузі знань 01 Освіта / Педагогіка) факультету іноземних мов Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. У цьому навчальному році базою навчальної практики для них буде Мовна школа Otto Hans, м. Івано-Франківськ, яка є стейкхолдером кафедри німецької філології. У Мовній школі Otto Hans студенти матимуть можливість спостерігати, переймати досвід та долучатися до викладання німецької мови як іноземної на заняттях у досвідчених вчителів, які працюють з групами учнів різних вікових категорій як в режимі офлайн, так і онлайн. Ми щиро дякуємо Мовній школі Otto Hans та її директорці Тетяні Анатоліївні Плехтяк за співпрацю!