Навчальна практика

13 жовтня 2023 року вперше на свою навчальну практику (кероване спостереження) пішли студенти 2 курсу (ОР «бакалавр», спеціальності 014 Середня освіта (за предметними спеціальностями), спеціалізації 014.022 Німецька мова і література, галузі знань 01 Освіта / Педагогіка) факультету іноземних мов Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.
Базою для їхньої практики, як і для наших третьокурсників, буде стейкхолдер кафедри німецької філології Мовна школа Otto Hans, м. Івано-Франківськ Мовна школа “Otto Hans” . Висловлюємо щиру подяку Мовній школі Otto Hans та її директорці Тетяні Плехтяк Tanya Plekhtyak за надану нашим студентам можливість спостерігати за навчальною роботою досвідчених вчителів та переймати їх досвід з викладання німецької мови на заняттях з групами учнів різних вікових категорій як в режимі офлайн, так і онлайн.