Зустріч у бібліотеці

26.10.2023 р. студенти факультету іноземних мов, групи Н-31 та СОН-32, разом зі своїми викладачками та кураторками Галиною Шацькою, Світланою Липкою Svitlana Lypka (кафедра німецької філології) та Вітою Юрчишин (кафедра англійської філології) відвідали Відділ літератури іноземними мовами Іфоунб ім. І. Франка Відділ літератури іноземними мовами Іфоунб ім. І. Франка – книгозбірню, яка завжди люб’язно надає своїм відвідувачам простір для пізнання, спілкування, творчості й інтелектуальних розваг іноземними мовами. Темою зустрічі, що мала творчо-пізнавальний характер і була приурочена нашим шановним працівникам бібліотеки, був образ бібліотеки і бібліотекаря у різних жанрах мистецтва. Під час заходу наші студенти проявили свої великі творчі та дослідницькі здібності та показали здатність працювати в команді, самостійно організовуватися і готувати спільні проекти. Крім того, учасники зустрічі мали змогу ознайомитися з новими виданнями з фондів відділу літератури іноземними мовами з питань методики викладання німецької мови як іноземної, лексикографічними джерелами та художніми творами німецькою та англійською мовами.
Ми висловлюємо щиру подяку за завжди гостинну, дружню та затишну атмосферу бібліотекаркам Ользі Войтичук Ольга Войтичук та Надії Кушнаренко.