14 листопада 2023 року студенти групи Н(м)з-21 розпочали виробничу перекладацьку практику у ТОВ Матро Матро Тов , яке є стейкхолдером і партнером кафедри.
Практикантки мали можливість ознайомитися з базою проходження практики, дізнатися про діяльність товариства у галузі професійної освіти та отримати свої перші завдання.
Помічник директора ТОВ Матро і старша викладачка кафедри німецької філології Олена Павлишинець Aljona Pavlyshynets розповіла студенткам про вимоги до перекладів і дала відповідні рекомендації щодо їх виконання.
![](https://knf.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/91/2023/11/400717488_842674207653373_2621177978924159522_n.jpg)