Участь у проекті PIMReC

Студенти групи Н-31а та куратор групи Шацька Г.М. кафедри німецької філології факультету іноземних мов долучилися до Інформаційного дня проекту “Адаптування колишньої обсерваторії на горі Піп Іван до потреб високогірного рятувального навчального центру (PIMReC)”, що відбувся в рамках відзначення Дня рятувальника біля Івано-Франківської обласної державної адміністрації. Це спільний проект Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, Варшавського університету, а також УДСНС України в Івано-Франківській області та Бещадської групи гірських добровольчих рятувальних загонів. Завдяки підтримці Європейського Союзу в рамках програми транскордонного співробітництва та наданому гранту, колишня обсерваторії на горі Піп Іван має стати найвищим високогірним рятувальним центром Європи. Сума реалізації проекту становить понад один мільйон євро. Проект має на меті формування механізмів реагування у надзвичайних ситуаціях та координування роботи із закордонними службами, створення платформи електронних послуг, безпечних маршрутів, прогнозу погоди тощо.