«Таємний Миколай»

Студенти кафедри німецької філології з великим інтересом вивчають традиції німецькомовних країн. До Дня святого Миколая в Німеччині студенти групи Н-11а спільно з викладачкою Оленою Павлишинець провели міні-святкування «Таємний Миколай».

Це традиція дарувати один одному подарунки до свята святого Миколая. Попередньо студенти витягали картки з іменами своїх одногрупників, не розголошуючи секрету, хто для кого виявиться «Миколайком». Усі уважно та старанно підготували подаруночки на різдвяну тематику та передали своїм друзям поштою. В онлайн-режимі усі могли побачити подарунки та відгадували свого «Миколая». Таке невеличке святкування створило невимушену передсвяткову атмосферу в умовах карантину.