StartDeutsch Schule

На пропозицію StartDeutsch Schule та її керівника Маркуса Пойзера студенти факультету іноземних мов мали чудову можливість взяти участь в розмовному клубі з німецької мови. Онлайн-зустрічі з носієм мови відбувалися протягом дня на платформі Zoom. Усі бажаючі студенти могли долучитися до обговорення онлайн, залежно від рівня володіння німецькою мовою. Zoom-зустрічі відбувалися за рівнями A1, A2 та В1-В2. Студенти та присутні викладачі спілкувалися виключно німецькою мовою, дізналися нову інформацію про святкування Різдва в Німеччині та активно брали участь в «живій» комунікації, чому зокрема сприяла форма розвитку усного мовлення Speed Dating Fragen.

Викладачі та студенти висловлюють щиру подяку організаторам і сподіваються на наступні зустрічі!