Заняття з німецької мови

2 травня 2019 року студенти групи А-31а разом з викладачем Павлишинець О.О. та студенткою-магістранткою Головчак Н.О. провели заняття з німецької мови на тему «In der Bibliothek» у відділі літератури іноземними мовами ІФОУНБ імені І. Я. Франка.

Студенти ознайомились з роботою бібліотеки, мали нагоду стати її читачами та погортати сторінки незвичних та захоплюючих книжок німецькою та англійською мовами.

Захід був цікавим та пізнавальним, відкрив для студентів нові можливості користування фаховою літературою підчас майбутньої наукової діяльності, а також сприяв запрошенню студентів до подорожі у світ художньої літератури іноземними мовами.

Щиро дякуємо працівникам та керівнику відділу літератури іноземними мовами ІФОУНБ імені І.Я. Франка п. Ользі Войтичук за підтримку та сприяння.