Настановча нарада із педагогічної практики

Відбулася настановча нарада з педагогічної практики для студентів 4 курсу спеціальностей Філологія. Німецька мова та література, переклад включно та Середня освіта (німецька). На нараді виступили з доповідями та методичними рекомендаціями завідувач кафедри О.Я. Остапович, проф. кафедри педагогіки І.В. Стражнікова, доцент кафедри соціальної психології С.Д. Литвин-Кіндратюк та кафедральний керівник практики доцент Б.М. Маруневич. Студенти отримали цінні поради, які знадобляться їм підчас практики у школі. Студенти-філологи розпочнуть практику з 3 лютого 2020 року у ЗОШ №5, №11 та у НВК «Школа-гімназія №3». Студенти спеціальності «Середня освіта» матимуть можливість спробувати себе у ролі вчителів вже з 17 лютого 2 020 року у ЗОШ №1.