Профорієнтаційна зустріч

22 лютого 2022 року відбулася профорієнтаційна зустріч з учнями Рівнянського ліцею Рожнятівської селищної ради, зорганізована вчителем німецької мови Ковальчуком Михайлом Васильовичем. Зустріч провели викладачки кафедри німецької філології Бойчук Надія Василівна і Івасюк Роксолана Петрівна за активної підтримки студенток групи Н-21 Тетяни Гриценко і Дарини Перевізник. Окрім загальної інформації про умови вступу, освітні та професійні кваліфікації, навчання на факультеті, учні 9, 10 та 11 класів ліцею мали можливість почути про можливості продовжувати навчання закордоном та особистий досвід випускниці факультету іноземних мов Кузів Христини, яка зараз навчається в м. Потсдам (Німеччина).

Зустріч була цікавою і інформативною. Сподіваємося, що учні стануть нашими студентами в майбутньому. Herzlich willkommen!