Профорієнтація

1 березня, студенти-практиканти 4 курсу групи Н-41 кафедри німецької філології факультету іноземних мов Музичин Діана та Маротчак Уляна під керівництвом доцента кафедри німецької філології Корольової Наталії Олександрівни провели профорієнтаційну зустріч з учнями 9 класів в ліцеї № 11 Івано-Франківської міської ради. Студенти-практиканти коротко проінформували школярів про освітні програми кафедри, перспективи вивчення іноземних мов, а також відповіли на ряд запитань та поділились власним досвідом. Окрім того, студенти-практиканти провели онлайн-опитування/профконсультацію серед школярів. Велика подяка керівництву школи та вчителю-предметнику Харук Юлії Андріївні. Сподіваємося на подальші зустрічі та співпрацю.