Зустріч з учнями ліцею №12

Важливими елементами професійного самовизначення школярів є інформування про особливості та переваги професії, нові можливості та перспективи. З цією метою 16 квітня 2021 року доцентом кафедри німецької філології Корольовою Наталією Олександрівною та вчителем німецької мови ліцею № 12, за сумісництвом асистентом кафедри німецької філології Грималюк Анною Миколаївною, було проведено профорієнтаційну зустріч з учнями старших класів ліцею № 12, на якій було презентовано університет та факультет іноземних мов, розказано про переваги вивчення іноземних мов, особливості навчального процесу, перспективи працевлаштування.
Не менш важливими для учнів були й основні аспекти майбутньої вступної кампанії, пріоритетність заяв при вступі, порядок подання заяв, освітні програми факультету іноземних мов, практична підготовка студентів до майбутньої професійної діяльності, можливості працевлаштування випускників, навчання та студентське дозвілля.
Такі заходи сприяють розширенню світогляду учнів та допомагають свідомо та виважено обрати майбутню професію.