Зустріч з випускниками ліцею №20

22.04.2021 відбулася профорієнтаційна офлайн зустріч з випускниками ліцею #20 Івано-Франківської міської ради м.Івано-Франківська, яку провела доцент кафедри німецької філології Маруневич Божена Михайлівна за участю магістрантки Гобрей Христини, яка проходить науково-педагогічну практику на кафедрі німецької філології.

Доцент Маруневич Б.М. надала потенційним абітурієнтам вичерпну інформацію про факультет іноземних мов та кафедру німецької філології, ознайомила зі спеціальностями факультету та кваліфікацією випускників, можливостями міжнародної співпраці, а також особливостями вступної кампанії 2021.

Магістрантка Гобрей Х. Детально розповіла про роботу студентського сенату та профкому, стипендіальні програми, благодійні ярмарки та цікаве дозвілля сучасних студентів.

Особливо зацікавила учнів інформація про працевлаштування випускників.

Висловлюємо щиру подяку за допомогу в організації заходу адміністрації та вчителю-методисту німецької мови вищої категорії Шевчук Галині Петрівні, а учням – за виявлений інтерес та бажання навчатися на факультеті іноземних мов.

Сподіваємось побачити випускників ліцею у числі наших студентів!